CoffeMate Köpüklü Kahve Kreması ile Profesyonel Kahve Lezzeti

Türkiye'nin ilk WOMM ajanslarından olan Fikrimühim, bu kez bizim için süper bir kahve kiti hazırladı. Kahveyi bool sütlü, bool kremalı seven biri olarak, ilk defa kampanya duyurusu yapıldıktan sonra bir ürünün gelmesini bu kadar bekledim, paketim gelene kadar da gittiğim marketlerde CoffeeMate Köpüklü'yü aradım :)

Genelde ya ısıttığım sütle, ya da bol kremayla içerim kahvemi. Hatta şu makinaların köpüklü sütlü kahvelerine bayılıyorum. CoffeeMate Köpüklü, kahvenin tadını oldukça yumuşatıyor ama kahve tadını bastırmıyor. Sütün karşısında güçlü bir rakip olma nedeni de, kolay hazırlanışından sonra bu bence. Ben tek ölçek kullandığım için çok ciddi bir köpürme olmadı, ama tadı sevdiğim gibi yumuşacık oldu. Kullanma talimatında 3 ölçek kullanılmasını söylüyor ama bu benim için biraz fazla, ben kahve tadını da kaybetmek istemiyorum çünkü.

Kitteki tek olumsuz şey Nescafe Classic'ti diyebilirim, çünkü hem tadı pek sevdiğim kahve lezzetine uymuyor, hem de mideme dokunuyor. Ama Nescafe Gold ile tüketildiğinde o kültür endüstrisi yapımı kahve zincirinin kahvelerini sollar da geçer bile. :)

Kısaca, tavsiye ediyorum. Bence bu güzel karlı havalar da geçmeden kahve keyfi yapın. Ürün ile ilgili diğer paylaşımlar #keyfiköpürt hastaginde.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder