Clinique Even Better Fondöten deneyimim


Merhaba!

Bu gün size son zamanlarda birazcık artış gösteren cilt lekelerim için aldığım Clinique Even Better fondötenden bahsetmek istiyorum.


Beyaz tenli ve akneye meyilli cildimde zaman zaman belirginleşen sivilce lekeleri birazcık canımı sıkıyordu. İnternetteki araştırmalarım sonucu bu tatlış fondöteni buldum. Özellikle problemli ciltlerin çok sevdiği Clinique markasının ben de daha önce pek çok ürününü kullanıp memnun kaldım, bir şans vermek istedim.

Bendeki 24 numaralı Linen adlı en açık renk, benim aşırı beyaz cildime bir ton koyu geliyor ilk sürdüğümde, ama bir süre sonra cildimle bütünleşiyor. SPF 15 içeren ürün oldukça akışkan, ince yapılı ve yok gibi hissi yaratıyor. Ben makyaj süngeriyle kullanıyorum ama el ve fırçayla uygulamaya da kesinlikle uygun.

Yağlı cildimde problem yaşamadım, üzerine transparan pudra sürdüğümde gün içinde bir kez pudra tazeleyerek kurtarıyorum.

Lekelere gelecek olursak, düzenli kullandığımda kesinlikle etkisini gördüm. Benzer cilt tipi ve problemlerine sahip olanlara tavsiye edebilirim.

Blogumu ziyaret ettiğiniz için teşekkürler, umarım faydalı bir yazı olmuştur.

Hepinizi öpüyorum :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder