Dirty Works ikili göz altı kapatıcısı-renk eşitleyici


Herkese merhaba!

Bir süredir daha önce hiç yaşamadığım şekilde göz altı koyuluğu problemi yaşıyorum. Eskiden hafif birer aydınlatıcı-renk eşitleyici yeterliyken artık ne yazık ki somon-turuncu tonlarında bir kapatıcı olmadan sağlıklı bir görüntü alamıyorum. Henüz konuyla ilgili doktora gitmedim ama zannediyorum yaz alerjisine bağlı burun tıkanıklığım buna neden oluyor.

Gratis  indiriminde özellikle fırçaları başta olmak üzere pek çok ürününü kullandığım, retro ambalaj tasarımıyla beni çeken Dirty Works’ün çift taraflı küp göz altı kapatıcısına rastladım ve aldım. Ürünün indirimli fiyatı 15 TL civarı, yani yeni bir ürün riski almak için çok çok makul bir fiyat. Küp şeklinde sevimli ambalajını açtığımızda iki farklı ürün görünüyor, bir taraf koyu halkaları eşitlemek için somon tonlarında bir concealer görevini görüyor. Ben özellikle bu kısmı çok çok sevdim, diğer markalardaki benzer renklere nazaran açık bir tonu var ve beyaz tenlilere çok rahat oturacağını düşünüyorum. Morluklarımı çok güzel kamufle ediyor. Ten rengi bölümü öyle ahım şahım bir şey değil, örtücülüğü düşük kremsi, ince formüllü sıradan bir kapatıcı; fakat birbirleriyle uyumu güzel benim
için yeterli geliyor.

Gelelim ürünün tek ve en büyük dezavantajına. Maalesef sabitlenme konusunda sınıfta kaldı. Dakikalar içinde çizgilere dolabiliyor. Ben Essence transparan pudrasıyla pişirerek sabitliyorum bu şekilde kullanıldığında sonuçtan çok çok memnun kalıyorum 6-7 saat götürüyor. Ama sabitlemezseniz nefret edeceğiniz bir ürüne dönüşür.Ben Dirty Works göz altı kapatıcısını genel olarak sevdim. Benzer problemleri olan ve uygun fiyatlı bir kapatıcı isteyen herkese öneririm. Bu arada, somon renginin üzerine Note likit concealer sürdüğümde harika bir sonuç aldım aklınızda olsun.


Sevgiyle, umutla.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder