En güzel uygun fiyatlı BB krem: Pure Beauty Bulgarian Rose


Son günlerde ten ürünlerinde hep elim BB kremlere gidiyor. Drugstore dediğimiz Gratis, Watsons gibi kişisel bakım marketlerinde satılan BB kremler arasında bence alınabilecek en iyi BB krem kesinlikle Pure Beauty Bulgarian Rose.


Cildim sorunlu olduğunda, makyajla uğraşmak istemediğimde, kendimi sağlıklı görmek istediğimde hemen dolaptan Pure Beauty Bulgarian Rose BB kremi çıkartıyorum.El ile uygulamaya müsait, hatta bence en sağlıklı el ile uygulandığında sonuç veriyor. Kapatıcılığı bir BB krem için gerçekten yüksek, hatta benim elimdeki pek çok fondötene göre de gayet başarılı. Duruşu gerçekten doğal, cilt ile bütünleşiyor ve kesinlikle katmanlı bir duruş vermiyor.

Nemlendirme etkisi bence yeterli. Ben yağlı ciltli olduğum için altına matlaştırıcı veya silikonlu bir baz üzerine transparan pudra sürüyorum, ama bu önlemleri almadığımda da aşırı yağlanma, kusma, sivilcelenme yapmıyor. Sadece T bölgemden gün içinde pudra geçmem gerekiyor, ki bu da günde 2 defayı geçmiyor. Renk seçeneği yok, tek renk, ama her cilt tonu ile yarım saat içinde bütünleşiyor ve doğallığını kaybetmiyor, oksitlenmiyor.

Kısaca sağlıklı gösteren, çabasız, no make up görüntüsünde ve uygun bir BB krem arıyorsanız kesinlikle Pure Beauty Bulgarian Rose BB krem derim. 35 TL civarı etiket fiyatı olan BB krem, genelde indirimli olarak 20 TL'ye tüm Watsons'larda satılıyor.

Güzel günler!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder