Flormar kontür paleti kullanışlı mı?Herkese merhaba!

Kocaman burunlu tontik yanaklı kaymak gıdılı bir Gürcü kadını olarak en sevdiğim makyaj hilesinin başında yüz kontürleme geliyor, dolayısıyla firmaların patır patır piyasaya sürdüğü kontür ürünlerini de fırsat buldukça denemeye çalışıyorum. Flormar krem kontür paleti acaba işime yaramış mı?

Flormar’ın krem kontür paletini, web sitesinde tesadüfen çıktığı gün görüp hemen almıştım fakat pek yıldızımız barışmayınca ara ara kullandım, yazmak bu güne kısmetmiş :) Bendeki ürün 01 light, beyaz tenli olduğum için en açık rengini almıştım ama zannediyorum ürünün 3-4 renk alternatifi var. Tamamen krem olan ürünün biraz ağır bir yapısı var, yağlı ciltlerin çok seveceğini sanmam. Yüzde çabuk donuyor bu belki iyi bir şey ama ne yazık ki ambalajında da çok çabuk donuyor, bu da kullanmadan önce ürünün yüzeyini temizleme ihtiyacını, dolayısıyla ürün kaybını beraberinde getiriyor.

Renkler benim için kontüre uygun değil çünkü çok fazla turunculuk içeriyor. Ben burun kontürümde küllü renkleri doğal bulduğumdan kullanmıyorum elmacık kemiklerini vurgulamak ve yüzümü ısıtmak için krem bronzer niyetine zaman zaman makyajıma dahil ediyorum. Krem allıkları seviyorsanız ve soğuk tonları kendinize yakıştırıyorsanız allığı çok seveceksiniz, benim palette en çok kullandığım kısım krem allık. Aydınlatıcısı ışıltısız mat bana uygun bir ton. Yanaklarımda daha parlak aydınlatıcıları seviyorum ama göz altları için süper. Ürünün swatchi şu şekilde:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder