Maybelline One by One Volume maskaraÇipil çipil kirpiklerle, herkese merhaba!

Saçlarım, kaşlarım kirpiklerim doğuştan açıık sarı, hatta kirpikler şeffaf. Makyaj yapmaya başlayana kadar kirpiklerim çok az zannediyordum. Sonra kuzenimin düğününde ergenlik sancılarımı dindirmek için hadi gel dediler sana makyaj yapalım. Bir baktım aynaya anamm… Bildiğin takma kirpik gibi uzun gür kirpiklerim var.

Tabii o zaman öyleydi, şimdi o kadar iddialı değilim azaldım kirpiklerim :) Ama hala maskarasız aynaya baktığımda ühühühü kirpiklerim yok mu benim diyorum. Lafı uzattım, maskara benim için makyaj malzemesi sayılmaz, el kremi gibi bir şey. Bu tutkunun getirisi olarak, bir süredir mesafeli davrandığım Maybelline maskaralarından One by One Volume’ü Rossmann kasasında  10 TL’ye görünce haydi alayım dedim, olmadı bakkala giderken sürerim. (Evet evet sürüyorum çünkü :) ) Eve gelince açtım baktım silikon fırça, ay bu benim kirpiklerimi az gösterir dedim.

İlk 5 sürüşte hiç sevmedim. Gerçekten de çipil çipil durdu kirpiklerim. Sonra muhtemelen biraz jeli katılaştı, kirpiklerimi daha gür gösterdi. Tombik fırçalar genelde iyidir, şuan elimi atıp kullandığım günlük rimellerimden biri.

Tek tek ayıran, orta kararda hacim veren topaklanmayan uygun fiyatlı bir maskara arayanlar bir şans verebilir diye düşünüyorum. Gözlerimdeki duruşu şöyle:Yorgun şapşik gözlerimin kusuruna bakmayın :)


Sevgiler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder