KİKO Metal Fusion Serisi Metalik Allık - 06

Bir metalik fırtınasıdır aldı başını gidiyor bu yaz, hem drugstore hem highend markalardan metalik ürünlerle koleksiyon çıkartmayan neredeyse kalmadı. Ben makyajda abartılı ışıltıların meraklısı değilim pek fazla, ama KİKO'nun bu allıklarına resmen bayıldım.

Öncelikle ürünün ambalajından bahsetmek istiyorum çünkü gerçekten sırf ambalajı için bile alınır güzellikte, çoğu zaman çantamda ayna olarak kullanmak amacıyla taşıyorum. Rose altın, metal görünümlü ama çok hafif (sanırım plastiğimsi bir madde kullanılmış) fakat mıknatıslı kapağa sahip olması nedeniyle bir o kadar çantada taşımaya uygun sağlamlıkta. Aşırı büyük bir ürün değil, avuç içime sığıyor bu da seyahatlerde onu tercih edilebilir kılan bir başka özelliği ve güzelliği.

Ürünün rengi ve yapısı genellikle kullandığım allıklardan çok farklı. Altın-bakır tonlarında, oldukça ışıltılı ve parmakla sürdüğünüzde inanılmaz pigmentli. Ben bu şekilde göz kapaklarıma oturtup bakır tonlarında göz makyajlarında çok sık ve severek kullanıyorum. Fırçayla dağıttığınızda da ürün bambaşka bir yapıya dönüşüyor, mükemmel dağılıyor, çok tatlı bir elmacık kemiği rengi veriyor ve ışıltıları rahatsız etmeyecek sedefli dokuya bürünüyor, sim sim durmuyor. Bu ürünü hem bronzer, hem allık hem aydınlatıcı yerine kullanıyorum tek ürün yanak makyajıma yetiyor. Göz makyajını da tamamlayınca tadından yenmiyor, bu yaz resmen dadandım diyebilirim.

Ürünün diğer vişne çürüğü rengi de bir bu kadar güzel ve koleksiyon yeni olmadığı için %50 indirimle 22 lira civarına satılıyor. Makyajda ışıltı sevenler ve tek ürünü bir çok amaçta kullananları mutlaka ama mutlaka bakması gereken bir ürün olmuş. Önerilir!
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder